استیو جابز

 

در این پست، عکس‌های جالبی که در سایت‌های مختلف دیده‌ام با شما به اشتراک خواهم گذاشت:

- این تصویر جالب را که در آن چهره جابز با «مک‌بوک پرو» بازسازی شده، «میت فوندری» درست کرده است، شما می‌توانید نسخه اصلی این عکس را در اینجا ببینید.

- کارگردانی به نام «کیسی نیستت»؛ سال ۲۰۰۷، زمانی که نخستین نسخه آی‌فون معرفی شده بود، در سفری از آمستردام به نیویورک رفته بود تا نخستین آی‌فونش را بخرد. او شب در جلوی فروشگاه AT&T در منهتن به صبح رساند. او از این سفر فیلم کوتاهی تهیه کرده بود. این فیلم جالب را می‌توانید در اینجا ببینید. این کارگردان این فلیم را به استیو تقدیم کرده است.

- اما به یاد روزهای خوش گذشته، بد نیست به این عکس‌های جابز نگاه کنید. در سال ۲۰۰۵، زمانی که جابز مشغول آزمایش نرم‌افزار Photo Booth در دفتر یکی از کارمندان سابق اپل به نام «مایک ماتاس» بود، این ژست‌ها را جلوی دوربین گرفته بود:

 

- این عکس ترکیبی زیبا که در آن چهره جابز با محصولاتش درست شده، بسیار جالب است:

- وردپرس یاد جابز را با یک پوسته نوستالژیک گرامی داشت: «استوارت براون» یک پوسته زیبا برای وردپرس درست کرده است، مت مولنوگ در مورد این پوسته در وبلاگ وردپرس نوشته است. این پوسته یادآور خاطرات نسخه‌های قدیمی سیستم عامل مک نیز است.

- برای استیو:

- شوخی استیو جابز در جریان معرفی نسل اول آی‌فون در سال ۲۰۰۷: جابز را معمولا با قیافه جدی می‌بینیم، بد نیست برای تلطیف فضا، به این ویدئوی جالب از همایش سال ۲۰۰۷ اپل توجه کنید که در آن جابز در حین معرفی ویژگی‌های آی‌فون، وانمود می‌کند که با استارباکس زنگ زده و چهار هزار نوشیدنی سفارش داده، اما خوب گویا شماره اشتباهی را گرفته بود.

- فلیپ‌بورد، یکی از برترین اپ‌های آی‌پد از دید من، قسمتی را اختصاصا به بزرگداشت جابز اختصاص داده است.

/ 1 نظر / 12 بازدید
حسین

وبلاگ خیلی خوبی داری مطمعن باش بهترین فردی رو به عنوان موضوع انتخاب کردی.