شایعات جدید از سخت افزار Galaxy Note 10.1

اولین شایعه پیرامون عضو جدید سامسونگ، گویای آن است که Galaxy Note 10.1 به جای پردازنده دو هسته‌ای و دوربین ۳ مگاپیکسلی که در رونمایی فوریه اعلام شده بود از پردازنده چهارهسته‌ای ۱.۴ گیگاهرتزی و دوربین ۵ مگاپیکسلی استفاده خواهد نمود. 

شایعه دوم نیز مربوط به عکسی از جعبه باز شده دستگاه در حساب توییتر فروشگاه Negri Electronics است که اخبار همراه آن، وجود پردازنده چهارهسته‌ای و دوربین ۵ مگاپیکسلی را تایید می‌کند. 

البته فروشگاه Negri Electronics تنها به ذکر سخت افزار به روز رسانی شده این تبلت اکتفا نکرده است. این فروشگاه همچنین قیمت این تبلت را ۷۴۹ دلار اعلام نموده که نسبت به قیمت اعلام شده ۷۹۸ دلار اندکی پایین‌تر است. بر اساس شایعات این فروشگاه تاریخ پیش فروش نیز در روز ۴ آگوست (۱۴ مرداد) است.

از دیگر ویژگی‌های این تبلت می‌توان به ۲ گیگابایت RAM، حافظه ۱۶ گیگابایتی و قلم مخصوص S-Pen اشاره نمود. همچنین دوربین عقب توانایی ضبط تصاویر با استاندارد 720p را دارد و دوربین جلو نیز از کیفیتی معادل با ۲ مگاپیکسل برخوردار خواهد بود.

در حال حاضر سامسونگ اطلاعات رسمی را برای تایید صحت یا رد این شایعات اعلام ننموده است، اما انتظار رونمایی از این تبلت در کنفرانس ۸ شهریور به همراه  Galaxy Note 2 و خاتمه دادن به بازار داغ شایعات همچنان وجود دارد.

/ 0 نظر / 11 بازدید