از خودتان یک اینفوگرافیک بسازید!

هر کدام از ما، در فعالیت‌های اینترنتی خود ممکن است بخشی از زمان‌مان را صرف شبکه‌های اجتماعی مختلفی کنیم. فعالیت در سرویس‌های مختلف، پس از مدتی باعث می‌شود تا به حد نصابی خاص در آن محیط برسیم و دوست داشته باشیم تا مجموع آن‌ها را در شکل و ظاهری جالب ببینیم.

اگر از کاربران توییتر هستید، حالا می‌توانید یک اینفوگرافیک کامل از خودتان و فعالیت‌ها و کاربرانی که شما را دنبال می‌کنند داشته باشید. شیوه انجام این کار بسیار ساده است. کافی که به Visual.ly بروید و با حساب توییتر خود وارد سایت شوید.

Twitter-Character-on-Visual.ly-2.jpg

پس از این کار می‌توانید به دو شکل اینفوگرافیک خود را تولید کنید؛ اولی به شکل سولوگرافیک (فقط خودتان) و دومی به‌صورت فیس‌آف (مقایسه خودتان با دیگری). پس از وارد کردن آی‌دی توییتر و مشخصات ظاهری خود، Visual.ly به بررسی توییت‌های شما می‌پردازد و بر اساس آن، نوع فعالیت، علایق و سایر مشخصات شما را حدس می‌زند و وارد اینفوگرافیک می‌کند. مثلا در اینفوگرافیک بالا، می‌توانید مشخصات مرا مشاهده کنید!

هرچند که ممکن است به دلیل توییت‌های فارسی، خروجی کار برای برخی موارد چندان صحیح نباشد اما در کل، امتحان کردن این موضوع اصلا خالی از لطف نخواهد بود. اگر این سرویس را تست کردید می‌توانید اینفوگرافیک‌های خود را در همه چی کده با دیگران به اشتراک بگذارید!

/ 0 نظر / 27 بازدید